*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Polibek z temnot

23. prosince 2015 v 22:58 | ČteníkLen |  Edice - Kronika kambionů

Polibek z temnot

Autor: Jaime Reed

Počet stran: 262

Edice, díl: Kronika kambionů, díl 3.

Děj: Sam je zděšená, protože ji provází výpadky paměti a Lilith odmítá říct, co se stalo. Vztah s Calebem také neprobíhá nejlépe a fakt, že se kolem něj i jeho bratrů pořád ochomýtá detektiv Ruiz, který se mimo jiné velice zajímá o Samařinu matku, ničemu nepřispívá.
Mezitím škola stále pátrá po zmizelém Malikovi a Tobias si zatím vypůjčuje těla různých lidí. Nutí Sam, aby našla jeho tělo - které evidentně postrádá a díky kterému se může zjevovat v různých podobách.
Pod nátlakem jí Lilith nakonec řekne, co se stalo ve chvíli kdy nad Samařiným tělem získala vládu. Odjela s Tobiasem. Dostihl je však Caleb i se svými bratry. Nad Calebem však převzal moc Capone (jeho duch) a vyšlo najevo, že Lilith otrávila Capona a Capone se ji pokusil zabít. Ani jednomu z nich to však nevyšlo. Calebovým bratrům se nicméně podařilo oddělit Tobiasovo tělo (které ukryli) od duše, která bloudí a vkrádá se do těl ostatních.
Sam a Caleb se rozhodnou spářit, možná je to způsob, jak zničit Tobiase aniž by to ublížilo jim dvěma a navíc, pokud by se rodina Santiagových rozhodla potrestat Caleba za to, že nenahlásili, že z jejich otce se stal démon, ani tak ho nemohou zabít - protože tím by zabili i Sam.
Díky jedné party se Sam zase začne bavit s Miou. Když Tobias využije tělo Douglase - Miina přítele - Sam ví, že je zle. Tobias jí nutí, aby mu pomohla získat tělo. Sam se svěří Calebovi a společně se snaží vymyslet plán.
Díky lsti nakonec zničí Tobiase a Dougieho zachrání.


Moje hodnocení: Knížku jsem měla přečtenou asi za 2 dny, tudíž musím říct, že se četla opravdu dobře :). V podstatě pořád se něco dělo a určité momenty pro mě byly opravdu překvapivé. Dále jsem se taky některým scénám vážně zasmála, oslovila mě Samařina sebedůvěra a to, že nečekala, až jí někdo přijde na pomoc. Občas jsem se sice divila jejímu chování, hlavně když byla - podle mě - bezdůvodně naštvaná, nicméně... 8/10 bodů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Plníte nějakou knižní výzvu?

Ano 48.5% (81)
Ne 37.7% (63)
Chystám se do nějaké zapojit 13.8% (23)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama