*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Lásky jedné rusovlásky

7. srpna 2013 v 18:56 | ČteníkLen |  Cathy Cassidy

Lásky jedné rusovlásky

Autor: Cathy Cassidy

Počet stran: 194


Děj: Tiziana Foxová byla ještě před dvěma roky samotářská, šikanovaná a terčem posměchu pro spolužáky. Po přestupu na novou školu ale všechno změnila a hned si našla první nejlepší kamarádku Shannon. O své minulosti jí nic neřekla. Nyní jdou do osmičky a mezi sebou mají nového studenta Sama Taylora. Jelikož není zvykem, aby se za Shannon kluci neotáčeli, je z toho vyvedená z míry a Sama má za úchyla. Naopak, Sam se v přítomnosti Shannon zajímá spíše o Tizianu, což jí velmi udivuje. Tizianě se Sam líbí, jenomže to odmítá přiznat před Shannon, měla by jí za člověka, kterým byla dřív.
Na dívčích záchodech se setká Tiziana se svou bývalou spolužačkou Emily, chce jí pomoct, protože jí odjela její nejlepší kamarádka Meg. Nakonec Shannon rozhodne, že se jí ujmou, aby nebyla pořád tak sama. Ze začátku je to všechno super a Tiziana i Shannon jí pomáhají změnit styl, jenomže pak Shannon začne s Emily trávit spoustu času a Tizianě se to nelíbí. Sam navíc Tizianě motá hlavu a když jsou spolu o samotě, Sam Tizianu políbí. Nevadí ji to, ale bojí se, co by na to řekla Shannon, kdyby to věděla. Proto se Tiziana v její přítomnosti chová jako by Sama neznala, což se mu moc nelíbí.
Nakonec se ale Tiziana přece jen Shannon postaví, protože na ní Shannon svádí věci, které vůbec neudělala. Přestane se s ní bavit a začne chodit se Samem. S Emily jsou kamarádky a Tizianě teprve teď dochází, že Shannon byla panovačná a snažila se najít někoho, kdo jí bude na slovo poslouchat.
Sam společně s Emily, Tizianou a dalšími spolužáky založí hudební kapelu Můj tajnej kluk.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ooomarie Ooomarie | Web | 9. června 2014 v 21:08 | Reagovat

Tuto knihu jsem právě dočetla a stává se mojí nejoblíbenější :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama