*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Zimní sen

1. března 2013 v 15:38 | ČteníkLen |  PennyGirl

Zimní sen

Autor: Therese Mohn

Počet stran: 151

Poznámka: Volně navazuje na romány Pevné odhodlání a Anglické prázdniny

Děj: Blíží se Vánoce ale Gita s Marií se nemají na co těšit. Jejich poníky, pro které dosud byly ošetřovatelky, právě odváží a oni s tím nemohou nic dělat. Když jednou večer venku dívky zahlédnou tajemné stopy, Marie má také pocit, že viděla koně. Celé jim to vrtá hlavou a když stopy vidí po několikáté ohlásí to Stině jejich trenérce.
Jezdecký klub musí trénovat na přehlídku a Gitě se splní sen. Dostane koně, Mirabel se kterou se seznámila o prázdninách v Anglii. Přehlídka se víceméně povede a Gita dostane za úkol dělat Lucku v průvodu, přitom si všimne, že je tam také Aksel, kluk, který se jí líbí. Následně zjistí, že jí volal na mobil a zahlédnou ho s Marií ve stáji což jí připadá velmi podezřelé. Následně se dozvídají, že Aksel začne jezdit na koni, možná by z toho byli více nadšené kdyby nevěděli, že se jezdecké centrum bude rušit. Oznámí jim to Stina a se všemi to velmi trhne... Dívky z jezdeckého centra se rozhodnou uspořádat plán aby vybrali peníze a zachránili centrum, po celé týdny dělají brigády a různé akce na vybrání peněz. Navíc Marii dělá starost to, že nemá kde jinde ustájit Mirabel.
Marii a Gitě se po dlouhém pátrání povede chytit zaběhnutého koně a zjistí, že všechny ty stopy byli po něm. Jejich problém s prodejem centra nakonec vyřeší Irma, nafoukaná dcera majitele. Přemluví svého otce aby centrum neprodával a on nakonec svolí. Všichni se mohou radovat, nakonec Aksel, nový kluk Jon(přítel Aksela a spolužák Gity a Marie), Gita a Marie jedou společně na vyjížďku. Kluci se na koni mají ale pořád co učit.
Zimní sen
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama