*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Únos koní

1. března 2013 v 22:00 | ČteníkLen |  Edice - Dívky v sedlech

Únos koní

Autor: Bonnie Bryantová

Počet stran: 103

Díl: 17

Děj: V Borovicovém údolí se momentálně koná všestranostní závod. Dívkám je však podivné, že favoriti se jich nezúčastní. Když vejdou ke koním do stání najdou papír se vzkazem, že je koně někdo unesl a žádá výkupné. Prozatím si to nechají pro sebe ale rozhodnou se co s tím udělají. Klub Dívek v sedlech se ale soutěže zúčastní, všechny tři si vedou výborně. Navíc nacházejí na každém kroku žvýkačky. Když mají pauzu a jedou se podívat po stopách spatří Donalda, jejich nového stájníka jak proti nim jede na koni. Vysvětlí jim, že je chtěl jen pohlídat aby se jim něco nestalo, dívkám to ale připadá divné. Veronika diAngelová se vzteká, a chce prodat svou klisnu Krásku jen kvůli tomu, že zajela špatně soutěž.
Dívky za pomoci indicíí odhalí místo, kde zločinci koně ukryli. Znalosti o hnaní dobytka se jim velmi vyplatí a využíjí je aby koně osvobodili. Nakonec je vrátí majitelům a ukáže se, že Donald je v tom namočený také.
Nakonec je vyhlášení soutěže, ukáže se, že klub Dívek v sedlech se pokaždé umístil na prvních třech příčkách, dívky si užívají své minuty slávy a pan diAngelo jim za záchranu krásky dá 500 dolarů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama