*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Tajemný kůň

5. října 2012 v 20:51 | ČteníkLen |  PennyGirl

Tajemný kůň

Autor: Andrea Wandel

Edice, díl v edici: Farma Sonnenhof, díl 7.

Poznámka: Na farmu Sonnenhof každé prázdniny přijíždí děti na tábor. Farmu vlastí Marekie, která má dceru Juli. Marekie je rozvedená, Juliina nejlepší kamarádka je Charly.

Děj: Marekie dostala na tábor moc přihlášek, převyšuje to její kapacitu. Michael, jejich daňový poradce proto chce farmu rozšířit. Julie s tím ale nesouhlasí a příčí se jí to. Musí proto někoho vyloučit.
Brzy přijíždí děti, dívka Yvonna je velmi smutná protože nafoukaná a protivná Carmen nesnese začátečníky. Večer se jedou projet na vyjížďku Juli a Charly, najednou ale spatří bílého koně. Když se vrátí řeknou to Marekie, ta zavolá na policii ale koně nikdo nehledá.
Mezitím se večer Juli zdál sen o běloušovi který úháněl deštivou nocí a na zádech nesl unavenou dívku, přičemž slyšela svého koně Nelsona řehtat. Ráno jim Ben vyprávěl legendu: Příběh o dívce na bílém koni, jejíž sestra nebo bratr byli v nebezpečí. Jela v noci do sousední vesnice pro pomoc, ale když tam dojela, ztratila vědomí. A přesně to se Julii zdálo. Julie nevěděla proč Neslon večer tak vyváděl.
Carmen se na trénincích pořád chová hnusně a Yvonna se zlepšuje. Když Michael najde lepší místo, kde by mohla stát jejich farma, Juli se to vůbec nelíbí.
Yvonna večer také spatří bělouše. A jde za Benem, ten den se jí zdá úplně ten samý sen jako Julii. Tak si domluví schůzku. Ben jim znovu převypráví, tentokrát už jistěji a jasněji ten příběh o dívce na koni.
Julie pak jede na vyjížďku, když spatří bělouše jede za ním, najednou se začne měnit počasí a Juli spadne z Nelsona. Nikdo jí nemůže najít ale když Yvonna spatří bělouše, následuje ho. Ten jí dovede k Juli. Dojde jim, že bělouš je zavedl do minulosti ve snu. Yvonna přijde na to, že jen hledá klid. Když se Juli zdá o amuletu hledají ho. A najdou, dívky se vrátí zpět na farmu a řeknou ostatním, že amulet našli. Chtějí ho vrátit té dívce, Luise aby našla svůj klid. Mezitím Marekie oznámí Juli, že se stěhovat nebudou. Marekie je pak zaveze za Luisinou příbuznou, dají jí amulet, protože myslí, že jen tak může najít klid.
Yvonna mezitím jezdí vez lonže a nakonec týdne se koná Ghymkana. Yvonna porazí Carmen v židličkované a všichni šťastní odjíždí domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni, že jsi tu byl/a!

♥kLIk♥ 100% (1564)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama