*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Poslední sbohem

6. října 2012 v 14:57 | ČteníkLen |  PennyGirl

Poslední sbohem

Autor: Gabi Adam

Edice, díl v edici: Diablo, díl 13.

Děj: Katy, Oliver, Kevin a Riki jedou k jezeru Echo. Riki má pro ně překvapení. Po zápalu plic jejich kamarádka Lilly zase jezdí. Carlotta, majitelka útulku je v novinách. Zároveň se bude konat svatba, Caroline matka Kevina se vdává za Seana. Bude to Kevinův nový táta.
Večer se Riki zdá zlý sen, má špatnou náladu. Jede se projet a potká Santanu, klisnu z útulku ale bez jezdce. Riki jí vezme a jede k útulku. Zjistí, že z ní Carlotta spadla. Přivede ji do útulku a zjišťuje, že Carlotta není ve své kůži. Carlotta Riki řekla, že spadla jen tak ve skutečnosti se jí ale zatmělo před očima.
Když se Katy jede projet najde medailonek, patří Carlottě. Je v něm její zesnulá dcera. Odevzdá jí to zpět. Jednou jedou kamarádi na westernový ranč. a vidí Lily jak jezdí westernový styl a při tom jim říkala, že western nikdy nepojede.
Carlotta je na tom den ode dne hůř. Zapomíná a při přípravách na slavnostní otevření útulku se ztratí. Katy jim nemůže pomoct protože si zvrkla kotník. Když Carlotta stále není k nalezení, dospělí dětem řeknou, že se ztratila. Společně jí jedou hledat. Mezitím je u Manuely. Cestou Riki spatří bývalého majitele Diabla - svého koně. Nechoval se k němu hezky a týral ho, vypadá to, že je opět na svobodě.
Carlotta se svěří Manuele, že má nádor v hlavě. Proto občas nevidí a zapomíná co vůbec dělá. Carlotta se s Manuelou vrátí na farmu a všichni přijedou zpátky.
Večer pro Carlottu přijede sanitka, děti se dozvídají o tom nádoru. Slavnostní otevření útulku se ale nezruší, pokračují bez Carlotty, která je prozatím v nemocnici. Když se koná otevření dveří hraběnka si vezme slovo a lidé najednou začnou útulku dávat dary. Mezitím Riki zjišťuje, že Diabla unese bývalý majitel. Nechal jí tam totiž vzkaz. Jede ho zachránit ale neví o tom nikdo jiný než Gwem, která slíbila Riki, že to neřekne. Diablo velmi trpí, když Riky přijede, Cooper jí sváže a odveze neznámo kam. Zamkne jí v nějaké budově. Ostatní si o ní dělají starosti, když jim Gwen konečně řekne kam Riky jela Kevin se zděsí. Zorganizují pátrací akci a hledají Riky. Kevin ji najde svázanou, Coopera chytnou do lasa a Diabla s Riky zachrání.
Šťastná Carlotta se probírá po operaci a edice je zakončena koňskou svatbou Seana a Carolin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni, že jsi tu byl/a!

♥kLIk♥ 100% (1437)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama