*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Hvězdné sny

24. října 2012 v 18:54 | ČteníkLen |  Edice - 100% Andělé

Hvězdné sny

Autor: Annie Daltonová

Díl v edici: 4. díl

Vysvětlení: Mel Beebyová je andělské děvče, když zemřela stala se andělem. Má dva kamarády: Lolu a Reubena. Také svého vysněného idola Orlanda. Chodí na školu: Andělská akademie, a její "základna" je Agentura. Nepřátelé andělů jsou ZST - Zlovolné síly temnot, snaží se jim všemožně překazit plány. Melino povolání zatím je mladý agent ve výcviku.

Děj: Melanie má poslední dobou záchvaty nevolnosti, které se stále opakují. Netuší co se to s ní děje a Lole ani Reubenovi o tom nic neřekla. Zdá se jí jako by jí nějaká záhadná síla vytrhávala z nebe. Po velmi neklidné noci se k ní Reuben i Lola chovají hnusně, Mel nemá tušení co se to s nimi stalo.
Pak má Melanie zase záchvat, konečně díky dětem z mateřské školky zjistí co jí vlastně je. Slyšela Volání, to znamená, že někdo na zemi potřebuje nutně strážného Anděla(později SA). Zjistí, že té noci slyšela i Lola s Reubem Volání, proto se k ní chovali tak nepříčetně. Mel konečně dochází, že je to sólová akce a nějak se na to necítí, ovšem není cesty zpět. Volání slyší hodně agentů ve výcviku. A když se sejdou na schůzi Michael jim objasní jejich úkol. Když jde Melanie zpět do pokoje, Orlando jí vyprovodí a ona je blahem bez sebe. Zjistí, že jí Agentura posílá do dvacátého století v USA.
Konečně je na Zemi, okamžitě zjišťuje, že její člověk je dívka jménem Honesty, její rodina je velmi bohatá ale Melanie cítí, že s někým je něco špatně. Honesty potřebuje pomoc ale Mel neví jak dál, proto stále čeká. Pak se ale stane něco hrozného. Honestyin otec zemře při autonehodě, všichni jsou zdrcení ale Honesty se chová příšerně. Velmi se změní.
Na pohřeb otce přijde hodně lidí ale Grace - Honestyina matka - má obavy, že nepřišel tátův nejlepší kamarád. Brzo se ukáže proč, utekl totiž s otcovými penězi a Bloomfieldovi přišli o všechno, Grace zůstali po manželovi akorát dluhy. Grace se rozhodne tedy odjet ke svým rodičům, je to jediná možnost i když je nemá v lásce. Opouští tedy svůj dům a zdá se, že nová Honesty je rozhodnutá se dát cestou zkaženosti. Melanie zavolá na linku SA(strážného anděla) a poví jim co je nového, telefon zvvedne Orlando.
Grace s dětmi konečně dorazí k rodičům ale když se Grace se svým otcem ocitne sama, on jí řekne, že nechtějí aby tu byla, zazlívají jí to, že si vzala žida. Děti tam mohou zůstat, Grace je opustí ale pak se pro ně vrátí, uvědomí si, že by bez nich nevydržela. Proto je odvede a rozhodne se je vzít do Kalifornie. Cestou se dcera Grace Rose přidá k filmu aby rodinu dostala do Kalifornie. Když je Mel schopná konečně prohlédnout myšlenky Honesty, zjistí, že si přeje aby vše bylo jako dřív. Mel se to vymyká z rukou a je přesvědčená, že na to sama nemá, naštěstí se srovná. Mladší syn Clem onemocní na horečku ale brzo se zotavuje.
Melanie je ale odvolána Agenturou na odpočinek, je pořádně naštvaná ale brzo si uvědomí, že si potřebuje oddechnout a tak se vrací zpátky do nebe. Od Reubena se dozvídá, že syčák Brice, který dělal dříve pro ZST je znovu v Andělské akademii. Mel to velmi rozruší, protože dříve Brice napadl Reubena a zanechal mu tak jizvu na těle.
Brzo se vrací za Honesty a Michael jí dá povolení se zhmotnit. Získává si Honestyinu důvěru, jednou večer si Melanie všimne pašeráků, vypadá jako by tam figuroval Lenny, další bratr Honesty. Honesty se podaří odpojit se od vibrací ZST a tak Mel volá na linku SA, pro její zděšení to zvedne Brice ale dost jí pomůže, i když by to nečekala. Lenny je v průšvihu ale Honesty a Mel je zachrání, rodina Bloomfieldových konečně dorazí zpět do Kalifornie a Melanie se vrací do Nebe. Je šťastná, že mohla Honesty pomoct a, že jako strážný anděl obstála. S kamarády se podívají na film, ve kterém figurovala Rose a Mel zjistí, že se tam objevila taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni, že jsi tu byl/a!

♥kLIk♥ 100% (1564)

Komentáře

1 terr-alone terr-alone | 4. června 2013 v 15:44 | Reagovat

Šílené moc děkuju !

2 Zaznamy-o-knize Zaznamy-o-knize | Web | 4. června 2013 v 16:30 | Reagovat

Není vůbec za co ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama