*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Diablo záhada jezera Echo

5. října 2012 v 21:49 | ČteníkLen |  PennyGirl

Diablo záhada jezera Echo

Autor: Gabi Adam

Edice, díl v edici: Diablo, díl 9.

Děj: Katy, Lillian, Kevin a Riki, čtyři přátelé jedou k jezeru Echo. Riki ale zjišťuje, že tu něco nehraje i koně jsou napjatí. Když nic neobjeví vrací se do stáje. Když se Katy, Kevin a Lilly jedou k jezeru koupat uvidí muže, který následně odjede. Mezitím se stane lehké zemětřesení, Riki doma uklízí a ostatní jsou venku. Zjistí, že právě proto všichni byli napjatí a zvířata nikde nebyla, dokážou takové věci vycítit předem.
Ve škole se baví o záhadných vloupání a zemětřesení. Záhadný muž loupí kvůli své dceři, která je vážně nemocná a potřebuje pomoc.
Kamarádi se jedou k jezeru opět vykoupat a na jezeře uvidí lahev, cestou tam Riki potká svého učitele, který ji nemá moc v lásce a málem ho srazí. Je jí to divné. Když se ve stáji starají místo Jacka o koně, u farmy spatří dva kluky.
Lillian zjišťuje, že se vážně zranila její kamarádka Lissy, a následně hlásí v novinách, že někdo vyloupil obchod a sebral peníze.
Ve škole se učitel Kriener mstí Riki za tu zběsilou jízdu v lese. A Jack, ošetřovatel koní jde do nemocnice a vidí Lissy. Kterou se snaží utěšit.
Josh přijede na ranč a kamarádům řekne o člunu na jezeře, který je zakázaný a podivném člověku. Společně se tam vydají podívat. A najdou schovaný člun. Napadne je, že se o půl noci projedou na pramici - i přes zákaz.
Riki to rodiče nechtějí dovolit, nakonec však může. Spekuluje se o tom, že možná k nim dorazí do nemocnice Tom aby Lissy uzdravil.
Děcka večer jedou k jezeru i s Joshem, se kterým Lilly chodí. Když přijedou vidí, že je tam schovaný i tajemný muž. Lilly a Josh jedou na pramici pro lahev, najednou jim ale uplavou obě vesla a oni se nemají jak dostat zpátky. Mají velký problém. Mezitím dva muži opustí svou akci, dívky přijdou na to, že Lilly i Josh mají velký problém. Lilly otvírá láhev, ve kterou najdou spoustu peněz. Nejspíš těch kradených. Riki se je snaží dostat zpátky ke břehu. Má plán. Kevin zajede pro pomoc, málem ho cestou porazí auto a Riki se vydá s Diablem do jezera na dlouhou plavbu. Nakonec je úplně bez sil vytáhnou a Riky z toho onemocní. Jsou ale zachránění. Policie je vyslýchá kvůli těm penězům co našli. Pan Kriener se chová podivně a Kevin opět zahlédne auto co ho málem přejelo. Kamarádi za pomoc při zločinu dostanou peníze, a Lissy operují. V nemocnici zjistí, že zločiny páchal pan Kriener, kvůli operaci Lissy, která je jeho dcera. Zatknou ho ale dostane podmíněný trest. Peníze děti darují útulku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni, že jsi tu byl/a!

♥kLIk♥ 100% (1564)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama