*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Tajnosti a lži

17. září 2012 v 18:20 | ČteníkLen |  PennyGirl

Tajnosti a lži

Autor: Zoe Kelvedon

Edice, díl v edici: Útulek Batistuta, 4. díl

Děj: Kate z ranče Batistuta zjistí, že Koko, poník kterého zachránili před uhynutím umí cirkusové kousky. Například zametat dvůr, mýt okna apod. Její sestřenice Clara odjíždí na dva týdny, kvůli tréninku póla. Mezitím to Kate ve škole moc nejde, úkoly zapomíná a známky jsou špatné. Když se na blogu, který píše pro útulek zmíní o tom, že potřebují velkého koně zanedlouho přivezou obrovského Hutche. Teta je na jednu stranu naštvaná ale na tu druhou nabídku neodmítne, Hutch může sloužit i jako vozatajský kůň.
Když se o pár dní později dostane Kateyin kamarád Sina do velkých problémů, chce po ní aby mu dala alibi. Má totiž potíže s krádeží. Jeho a pár kamarádů obvinili z toho, že kradli v obchodě. Nebylo by to poprvé ale tentokrát to byl opravdu někdo jiný. Luis to ale Kate zakáže, nechce aby se dostala do problémů i ona. Jenže ona je tvrdohlavá a chce mu pomoct. Ale nestíhá a je po škole. I přes to jde na policii, Julie ji ale zarazí protože je už zprostili viny. Jenže, když se vydá na policii poruší tím školní řád a do školy si zavolají Kateinu tetu Lízu. Kate dostane domácí vězení a kvůli Sinovi se teď navíc hádá s Luisem.
Koko se zlepšuje a tak Kate napadne se na něm projet, jenomže ji schodí. Kate se zraní ale není to nic vážného, Koko kvůli ní nejí. Později ale všichni zjišťují, že není obsednutý. Řekne jim to klaun Casper, který přijede k nim do útulku. Hledají ho už celou věčnost. Kate mu Koka ukáže, on řekne, že se jmenuje Cikcak. Pak předvede cirkusové kousky a Casper je nadšený. Na farmě mezitím opraví kočár a Luis, Rafael i Kate se jedou s Hutchem projet, je to nádhera. Luis se s Kate nakonec usmíří a Kate má plán jak vydělat ztracené peníze. Má tajemstí a s Kokem vystoupí na narozeninách dvojčat. Když to Lisa zjistí a vidí nakonec jí to dovolí. Kate slíbí, že už nikdy nebude mít tajemství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama