*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Příliš mnoho tajemství

15. srpna 2012 v 9:49 | ČteníkLen |  PennyGirl

Příliš mnoho tajemství

Autor: Zoe Kelvedon

Edice, Díl v Edici: Útulek Batistuta, 3. díl

Děj: Kate, dívka, která se přijela na ranč Batistuta naučit, že život se netočí jen kolem ní teď pilně pracuje v útulku tety. Jednou jim zavolá dívka, jmenuje se Paola a informuje je o poníku, který je týraný. Líza s Kate se ho vydají prohlédnout. Naleznou ho tam skoro mrtvého. Okamžitě vyhledají jeho majitele, nepřívětivého řezníka. Ten jim ho však odmítne dát. S nepořízenou se vracejí zpátky domů kde na ně čeká Clara. Kateina sestřenice, která má velké tajemství o kterém ví jenom Kate. Jezdí na ranč za svým tátou, kde chová pólo poníky a trénuje tam. Líze ale říká, že chodí na dramaťák. Líza se s Carlosem rozvedla a Clara si myslí, že je to za účelem póla, které tu společně provozovali. Proto se to mámě neodvážila nikdy říct.
Doma Claru napadne, že zorganizují kampaň proti týrání zvířat. Díky Paole a její tetě Rose se jim povede dostat poníka k sobě do útulku. Nikdo neví jestli bude žít protože už ho našli skoro mrtvého. Ale pokoušejí se o jeho záchranu. Mezitím se Luis pře se Sinou o Kate. Luis pracuje na ranči a Sina s Kate chodí do stejné školy. Kate to začíná lézt na nervy.
Clara Kate jednou řekne, že na turnaji na který trénuje bude hledač talentů do národního týmu. Clara by se tam moc snažila dostat a tak Kate musí lhát ještě víc. Poník, kterému se začalo říkat Koko se stále zlepšuje. Za pár dní se ale stane něco, čímž se jeho stav zhorší. Nejsou si jisti jestli do rána vydrží. Ale Koko je bojovník a přežije to, po čase se zase zlepší.
Antonio, veterinář který pro Lízu pracuje jí pozve na večeři. Kate to nevadí, vydí tetu zase šťastnou ale Clara je smutná. Pořád doufá, že by se Carlos a Líza mohli dát zase dohromady. Kvůli tomu se Kate s Clarou pohádají. Luis pak Kate pozve na piknik, přizná se jí, že na Sinu žárlil a nakonec se políbí a začínají spolu chodit.
Po pár dnech, v den turnaje kdy teta už nehodlá trpět kam pořád Clara chodí, jí to Kate vysvětlí. Překvapí ji když to tetě vůbec nevadí. Řekne jí, že je daleko víc důvodů proč se rozešli ale že to pólo není, to oba milovali. Líza i Kate jedou společně za Clarou. Vše se vysvětlí a všichni jsou v pohodě. Po turnaji se Clara dostane do národního týmu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni, že jsi tu byl/a!

♥kLIk♥ 100% (1564)

Komentáře

1 Jaňula & Týnuše Jaňula & Týnuše | Web | 15. srpna 2012 v 9:53 | Reagovat

Ahoj dáš nám tady prosím hlas http://s-hejvi.blog.cz/1208/miss-2012-ctvrte-kolo je to pro nás vážně důležité :)) jestli ti tento komentář vadí tak ho ignoruj a klidně vymaž ;)

2 Kate Kate | Web | 15. srpna 2012 v 9:54 | Reagovat

Ano, knížku jsem četla, je moc pěká :)

3 TaÁďa TaÁďa | Web | 15. srpna 2012 v 9:58 | Reagovat

Já jsem to taky četla, úžasný. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama