*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Vnitřní boj

30. července 2012 v 9:40 | ČteníkLen |  PennyGirl

Vnitřní boj

Autor: Joanna Campbell

Knižní řada: Plnokrevník

Díl: 15.

Děj: Cindy Barková, teď už McLeanová konečně našla svůj opravdový domov. Pilná studentka teď se svými nevlastními rodiči a nevlastní sestrou žijí na farmě Whitebrook. Ve škole si vede velmi dobře ale jedna věc jí vadí. Pořád jí otravuje jeden kluk, Max Smith. Cindy neví proč ale hrozně jí to štve. Dále také trénuje se svým Virginským Skvostem, který začíná trénovat na dráze. Jde mu to tak napůl, při každém tréninku něco provede.
V den kdy má Samanthina kobylka Světluška běžet dostih Santa Anita Handicap, se všichni jedou podívat. Světluška opět všechny porazí a vyhraje. Další dostih běží Princezna Towsend, také vyhraje a opět porazí Její Veličenstvo. Je to pro ni ale vyčerpávající. Její Veličenstvo si však zpřetrhá šlachy a je konec její dostihové kariry.
Doma se koná oslava Cindyiných narozenin, dostane spoustu krásných dárků a jsou to pro ni ty nejhezčí narozeniny, zvláště potom co se dozví, že bude Skvostovou pracovní jezdkyní.
Jednou když jde Cindy ze školy uvidí Maxe ve stáji, dost ji to naštve a rozzuří - co tu dělá. Následně zjištuje, že tu je se svou mámou, která u nich dělá novou veterinářku. Snaží se ho nevnímat.
Skvost pořád nechce spolupracovat na dráze, ale když si na něj sedne Cindy je jako vyměněný a tréninky jdou vcelku dobře.
Po nějaké době jede Princezna Towsend do Keenlandu. Nastupuje do dostihu Blue Grass. Cindy zpozoruje, že není něco v pořádku ale ostatní nic nevidí. Princezna tedy běží ale ošklivě se zraní. Pro všechny ve Whitebrooku je to strašlivá zpráva protože jí hrozí utracení.
Doma se Cindy bojí nasednout na Skvosta aby se mu nic nestalo, jenže jinak to nejde. Tréninky probíhají špatně a Cindy je vynervovaná. Když ale jede se Skvostem a Maxem - který jí o to požádá - na vyjížďku trochu se uklidní. Zjistí, že Max je dobrý jezdec a od té vyjížďky se k ní chová daleko lépe.
Zanedlouho přivezou Princeznu Towsend z kliniky do Whitebrooku, všichni doufají, že se uzdraví.
Následně jedou na Skvostův první dostih. Všichni jsou jako na jehlách, ale Skvost všem ukáže a vyhraje a Cindy překoná svůj strach.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni, že jsi tu byl/a!

♥kLIk♥ 100% (1638)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama