*VŠECHNY ČLÁNKY OBSAHUJÍ VYZRAZENÍ DĚJE*

Velká šance

9. července 2012 v 20:30 | ČteníkLen |  Edice - Alexa cvičitelka koní

Velká šance

Autor: Gaby Hauptmannová

Edice: Alexa cvičitelka koní

Děj: Šestnáctiletá dívka Alexa přijela na statek strýčka Kurta a jeho syna Flavia. Kurt jí má hned od začátku rád ale s Flaviem si příliš do oka nepadli. Má za úkol trénovat a jezdit všech šest koní, které mají na farmě. Ze všech nejvíc si ale zamiluje právě Chicola. Je to syn jedné velmi nadané parkurové kobyly, o které se Alexa později dozvídá, že zemřela na závodech.
Alexu začíná Flavio čím dál víc štvát, připraví si na něj tedy pomstu. Když jedou Kurt, Flavio i Alexa společně na vyjížďku, nechá předtím Alexa Chicola pár dní jen stát v boxu, když si tedy na něj Flavio sedne předvádí hotové rodeo a je neovladatelný. Kurt jí však plány poněkud zpřehází, jelikož Chicolo nechce poslouchat sedne na něj Kurt. Chicolo se s ním však splaší a Alexa a Flavio mu musí pomoct, není čas na hádky a musí pracovat společně, ve tmě nevidí vůbec nic ale nakonec objeví v pořádku Kurta i Chicola.
O pár dní později přijede na statek Kurtův přítel Harald, když uvidí jaký má Chicolo talent, seznámí Alexu s jeho osudem a tragédií která se stala před pěti lety. Chicolova matka Charisma jezdila po všemožných závodech, chtěli jí dostat i do olympijského parkurového týmu, Charisma nebyla úplně v pořáku ale přesto po dlouhém přemlouvání Kurt svolil aby jela ten důležitý závod na kvalifikaci. V rozeskakování však udělala chybu a na místě ji museli utratit. Od té doby Kurt nechce ani slyšet o závodech. Když se Kurt má zpět vracet domů zjistí Alexa, že je to světově známý jezdec a pokusí se přemluvit rodiče aby s ním mohla do jeho jezdecké školy kde by se měla případně připravovat na závody, protože Kurt řekl, že to zváží s Chicolem. Přemluví tedy rodiče a může odjet.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni, že jsi tu byl/a!

♥kLIk♥ 100% (1636)

Komentáře

1 zlobulka zlobulka | E-mail | 6. června 2016 v 15:50 | Reagovat

Ano dělala jsemna tuto užasnou knihu deník a celkem mi to pomohla jen počet stran a nakladatelství tu chybí ale jinak je to skvělé moc díky ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama